Дуби в пам’ять про захисників висадили у коледжі в Дніпровському районі + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка висадили дуби, які є вираженням вдячності та поваги до тих, хто віддав життя за батьківщину. Саджанці надали у Національному природному парку «Залісся».
Тепер ці дуби щороку зростатимуть, нагадуючи всім про незламність тих, хто пожертвував собою заради майбутніх поколінь.

