ДТП на Бориспільщині: водій виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з деревом + ФОТО
ДТП 16:45, 24.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На автодорозі Бориспіль-Дніпро сталася аварія. Попередньо, 36-річний водій “Dacia” не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з деревом.
Внаслідок аварії 44-річну пасажирку доставлено до Переяславської лікарні.
На місці події працювали працівники Бориспільського управління поліції Київщини.
