ДТП на Бориспільщині: водій виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з деревом + ФОТО

ДТП 16:45, 24.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

На автодорозі Бориспіль-Дніпро сталася аварія. Попередньо, 36-річний водій “Dacia” не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з деревом.

Внаслідок аварії 44-річну пасажирку доставлено до Переяславської лікарні.

На місці події працювали працівники Бориспільського управління поліції Київщини.

 

Нагору