ДТЕК повідомляє про часткове знеструмлення Дніпровського району через атаку окупантів
Війна 08:31, 7.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Уламки збитої російської ракети пошкодили високовольтну лінію електропередач.
Столиця зранку під ударами ракет росії.
Після серії гучних вибухів з’явилось повідомлення ДТЕК:
«Через обстріл російських окупантів в Києві без світла залишилась частина мешканців у Дніпровському районі».
Щойно дозволить безпекова ситуація енергетики оглянуть обладнання, з’ясують причини та зроблять все можливе, щоб якомога швидше повернути світло.
Бережіть себе. Вірте в енергетиків та ППО, — закликають постачальники електрики.