ДТЕК опублікувала графік потенційних відключень електроенергії в Києві

Суспільство 10:05, 20.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

20 жовтня по всій Україні можуть бути застосовані заходи обмеження споживання з 7:00 ранку до 22:00 вечора. Відключення будуть почергові, тривалість черги також визначає обленерго, але не більше 4 годин.
Про це повідомили в ДТЕК Київські електромережі.
Однак вони можуть повторитись для деяких споживачів протягом доби дня через 8 годин, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 8 до 12 ранку, то, якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 20.00 до 24.00.
Список вулиць, котрих може стосуватися таке відключення, розміщений на сайті ДТЕК. В компанії закликали слідкувати за оновленнями.

Для того, аби підтримати енергосистему, закликаємо всіх мешканців міста Київ споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, мінімізувати споживання електроенергії ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора мер Києва Віталій Кличко звернувся до містян з проханням у  четверг, 20 жовтня, максимально скоротити електроспоживання протягом всього дня – з 7.00 до 23.00.
"Звертаюся до мешканців столиці – не вмикайте потужні електроприлади – мікрохвильові печі, електрочайники, кондиціонери, електрообігрівачі", – закликав Кличко та наголосив, що ситуація з електропостачанням, після масованих російських атак на підприємства критичної інфраструктури, залишається складною.
Раніше ми розповідали, що 20 жовтня у Києві замість більшості тролейбусів їздитимуть автобуси.
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору