Дощовий садок на столичній Воскресенці перетворили на стоянку

Благоустрій 16:31, 11.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Зеленбудівці закликають інспекторів з паркування втрутитись у ситуацію.

У 2024 році працівники КП УЗН Дніпровського району створили у сквері на вулиці Воскресенській, 12-Г неймовірний дощовий садок. Сьогодні місцеві автомобілісти влаштували там справжню стоянку — просто на квітах і газоні. Про це повідомили у КП УЗН Дніпровського району.

Зеленбудівці просять Інспекцію з паркування звернути увагу на дану ситуацію та вжити відповідних заходів. Також мешканців і гостей прилеглих будинків закликають забрати свої автомобілі із зеленої зони.

Нагадаємо, у Києві в різних районах облаштували дощові садки — заглиблені клумби, оточені багаторічними квітами та рослинами, які люблять воду та стійкі до спеки.

Садки не лише затримують дощову воду, а й очищують її природним шляхом, зменшуючи навантаження на зливову каналізацію. А в період посухи накопичена волога допомагає рослинам пережити спеку.

Нагору