Донори КПІ зібрали майже 25 літрів крові для поранених захисників

Суспільство 20:21, 14.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Донори КПІ зібрали майже 25 літрів крові для поранених захисників

Майже 25 літрів крові для поранених захисників України зібрали 55 донорів Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського (КПІ) під час чергової акції з донації.

55 учасників – студенти, викладачі та працівники університету – спільно здали 24,75 літра крові. Ця подія підкреслила їхню небайдужість та готовність підтримати тих, хто сьогодні боронить Україну.

Забір крові здійснювався у спеціальному мобільному траку Центру крові ЗСУ. Після збору матеріал доставили до лабораторії, де його протестують на сучасному обладнанні, розділять на компоненти та підготують до зберігання. У майбутньому ця кров стане життєво необхідною підтримкою для військових, які проходять лікування. Кожна донація, обсягом близько 450 мл, є важливою частиною їхнього одужання.

Організаторами акції виступили Благодійний фонд «КОЛО», Центр крові ЗСУ та Студентська соціальна служба КПІ. Окрему подяку висловили Навчально-інноваційному центру протезування та реабілітації КПІ за надане приміщення для проведення заходу.

Варто зазначити, що напередодні київські митники також поповнили банк крові Інституту Шалімова на 32 літри.

Донори КПІ зібрали майже 25 літрів крові для поранених захисників

Донори КПІ зібрали майже 25 літрів крові для поранених захисників

Донори КПІ зібрали майже 25 літрів крові для поранених захисників

Нагору