Добровольці ТРо Києва можуть отримати однарозові виплати по 10 тисяч гривень: кому передбачено

Суспільство 09:08, 26.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві добровольці територіальної оборони серед місцевих мешканців зможуть отримати одноразові виплати з бюджету міста. Наразі проєкт рішення опубліковано на сайті Київської міської ради.
Про це пише Інформатор.
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб бути в курсі подій Києва, області та України.
Як відомо, учасники добровольчих формувань тероборони виконують свої обов’язки на громадських засадах у вільний від роботи час на відміну від тих, хто підписав контракт з Збройними силами України. Тому це не мотивує їх якісно виконувати свої обов’язки.
Так, у Київраді пропонують виділити додатково 100 млн грн на 2022 рік на заохочення добровольців добровольчих формувань територіальної оборони Києва. Кошти будуть закладені у рамках програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва». Ефективність дій кожного добровольця буде оцінюватися.
Тож кожен доброволець територіальної оборони Києва зможе отримати одноразову матеріальну допомогу від міста у розмірі до 10 тисяч гривень. При цьому йдеться про добровольців, які виконували бойові розпорядження (накази) з 24 лютого по 1 травня 2022 року.
Також збільшується фінансування для переміщення транспортом військовослужбовців та учасників ТрО для виконання завдань та на навчальні збори разом з військовою технікою, закупівлі матеріалів для облаштування інженерних загороджень та оборонних споруд (блок-постів тощо).
Разом з тим цим проєктом рішення скасовується порядок, який діяв дотепер, згідно з яким добровольці територіальної оборони з липня отримували по 433 грн за кожен день виконання бойових завдань.
Також раніше ми писали про те, що на День Незалежності, 24 серпня, в Ірпені на Київщині встановили перший в Україні пам’ятний знак Силам Територіальної оборони Збройних сил України.
Крім того, розповідали, що СБУ викрила мешканця Києва у співпраці з спецслужбами росії. Зрадник передавав ворогу інформацію про українських захисників.
Джерело: 44.ua

Нагору