До столиці приходить потепління: погода на 24 лютого

Общество 08:41, 24.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Температура повітря вдень становитиме близько нуля градусів.

24 лютого по території Києва та області мінлива хмарність, без опадів. На дорогах місцями ожеледиця, інформує Укргідрометцентр.

Вітер північно-західний, 3-8 м/с.

Температура в області вдень від 3 морозу до 2° тепла; у Києві — близько 0°.

«24-го лютого буде в Україні переважно сонячним, без істотних опадів, — написала синоптикиня Наталка Діденко. — Морози ще затримаються — все ж зима. У Києві ще холодно. Але вдень 0-2 градуси морозу, хороша заявка на потепління».

Вона зазначила, що з 25-26 лютого морози послабшають, температура повітря почне поступово підвищуватися.

«Зміна на весняну погоду, на потепління буде відбуватися поступово, спокійно, без ривків до +15, — звернула увагу Наталка Діденко. — Але із такими кусючими морозами ще десь дві-три ночі».

Також вона нагадала про річницю повномасштабного вторгнення.

«Дата завтрашня не повинна нас заводити у негативні емоції, а якраз усвідомити — вічною буде пам’ять про героїв, завжди відчуваємо і відчуватимемо гордість, любов і захоплення нашими людьми і нашою країною», — підкреслила синоптикиня.

Нагадаємо, столичні рятувальники закликають навчити дітей не виходити на кригу.

В Україні минулого тижня під кригою загинули 22 людини, серед них — 6 дітей. Надзвичайники наголошують, що безпечного льоду не існує. Навіть міцний, на перший погляд, лід може в будь-який момент не витримати.

Нагору