До пʼяти років позбавлення волі засуджено зловмисника, який підпалив три автомобілі у Шевченківському районі столиці
Кримінал 08:49, 1.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Фігурант підпалював транспортні засоби на замовлення «куратора», який пообіцяв йому заплатити за знищення автівок, що можуть належати військовим.
Відтак, обвинувачений – 57-річний уродженець Луганської області, вночі обирав транспортні засоби та за допомогою легкозаймистої речовини підпалював їх, фільмуючи свої дії на відео.
Таким чином, порушник фактично знищив три автомобілі – збитки налічують понад 650 000 грн.
