До Київради подано проєкт Рішення про відведення ділянки по вулиці Драгоманова під забудову

 Поділитися

Поділитися в

Столичні Позняки можуть ще трішки ущільнитись – в Київраду подано проєкт Рішення про відведення земельної ділянки по вулиці Драгоманова, 8-А, 8-Б у постійне користування ОСББ «Флагман» – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

ОСББ  «Флагман» – це управитель будинку, який розташований за даною адресою. В проєкті Рішення мова йде саме про будівництво та обслуговування, а не обслуговування та експлуатацію. Тож, скоріш за все, поруч з існуючими будинками в майбутньому може почати рости ще одна багатоповерхівка.

Взагалі, цей столичний мікрорайон в Дарницькому районі вважається одним з найщільніше забудованих у місті. Тут знаходяться ЖК «Телескоп», «Традиція», «Пчілки, 5», «Драгоманова, 6\1» та знаменитий ЖК «Позняки, 4-а». Тож ще одна багатоповерхівка особливої «погоди» в місцевій атмосфері, мабуть, не зробить.

Хоча депутати КМР ще можуть і не затвердити це Рішення. Адже частина ділянки, на яку претендує ОСББ «Флагман», потрапляє до меж ділянки, яку просить виділити їй ОСББ «Позняки-Дніпро» (управитель сусіднього будинку ЖК «Телескоп», розташованого по вул. Драгоманова, 10). Цікаво, що проєкт відведення ділянки для ОСББ «Позняки-Дніпро» ніякого будівництва не передбачає – йому земля надається «для обслуговування та експлуатації багатоквартирного будинку».

Нагору