До Дня Незалежності у Києві створили величезне серце з квітів, – ФОТО

Суспільство 14:31, 24.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Святошинському районі Києва озеленювачі створили патріотичну квіткову композицію. Для оформлення використали 35 тисяч квітів.
Про це повідомляється на Facebook-сторінці КП УЗН Святошинського району.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі.

За словами комунальників, для створення композиції використали 35 тисяч квітів.

Саме сьогодні розкриваються всі карти, той наш секретик, над яким ми так працювали і так мовчали. Наша патріотична композиція, що в усій красі розкинулась на перехресті Велика Кільцева дорога та вулиця Зодчих. Майже, 35 тисяч маленьких красунь було дбайливо висаджено, щоб у це свято ми могли милуватись тобою, наша красуне, адже наше серце – Україна. Віримо в перемогу! Віримо в ЗСУ! Слава Україні!, – наголосили столичні комунальники.

Також ми розповідали раніше про те, що в Києві біля станції метро "Берестейська" озеленювачі створили квіткову композицію, яка присвячена нашій країні, – "Україна незламна та нескорена". Для її втілення висадили понад 19 тисяч квітів.
Крім того, писали, що у Дарницькому районі Києва створили патріотичним мурал з символічними для України птахами, який створений у не менш символічних кольорах. Робота над ним тривала майже два місяці.
Джерело: 44.ua

Нагору