До десяти років позбавлення волі загрожує чоловіку, який з кулаками відібрав у киянина телефон в Святошинському районі

Кримінал, Поліція 15:37, 30.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

У квітні до поліції звернувся 50-річний місцевий мешканець та розповів про те, що невідомий силою відібрав у нього мобільний телефон.

Тоді, працівники поліції з’ясували, що до заявника на вулиці підійшов 36-річний мешканець Київщини та зненацька, ударивши кулаком по голові, вихопив з рук телефон та втік.

Поліцейські затримали порушника та повідомили йому про підозру за ч. 4 ст.186 ККУ.

Наразі, слідчі завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. На час слідства порушник перебував підвартою.

Нагору