До 8 років ув’язнення засуджено трьох фігурантів, які у Солом’янському районі грабували перехожих
Кримінал 18:23, 3.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисники, жителі Кіровоградської області віком від 24 до 29 років, у темну пору доби нападали на мешканців столиці, били їх та відбирали мобільні телефони.
Під час затримання в одного з чоловіків правоохоронці вилучили ґаджет, що належав потерпілому, та ще декілька викрадених пристроїв було виявлено та вилучено під час подальших слідчих дій.
Вироком Солом’янського районного суду чоловіків визнано винними й призначено покарання – 8 років позбавлення волі.
