До 7 років ув’язнення засуджено чоловіка, який вчинив грабіж в Солом’янському районі Києва + ФОТО
Кримінал 09:14, 22.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Порушник, погрожуючи газовим балончиком та електрошокером 19-річній працівниці торгівельного закладу, забрав з каси близько 9000 грн та втік.
Поліцейські затримали зловмисника у день скоєння злочину – ним виявився 32-річний чоловік, який прибув до столиці з Харківщини.
Суд визнав обвинуваченого винним й призначив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі.
