До 10 років за ґратами: у Києві засудили «псевдоправоохоронця», який викрав кардіолога й вимагав $2 млн

Кримінал 08:19, 21.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Солом’янському районі 55-річний киянин вдав із себе спецслужбовця, щоб силоміць посадити 66-річного завідувача кардіологічного відділення в авто. Потерпіликові одягли чорний мішок на голову й під погрозою вбивства висунули вимогу — 2 мільйони доларів. Коли грошей не дістали — забрали 15 000 гривень і відпустили.

Суд визнав чоловіка винним за статтями: незаконне позбавлення волі, грабіж у воєнний час та вимагання й засудив до 10 років ув’язнення із конфіскацією майна.

Розгляд справи стосовно його спільника триває.

 

 

Нагору