Діти з багатодітних родин харчуватимуться у комунальних дитсадках безкоштовно — відповідне рішення ухвалила Київрада
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Депутатка Ксенія Семенова (Слуга народу) наполягала на тому, щоб ця норма набрала чинності з 1 вересня.
За словами Семенової, для багатомільярдного бюджету столиці оплата “зайвого” місяця харчування дошкільнят не є болючою, на відміну від багатодітних родин.
Однак депутати від більшості (УДАР та ЄС) не підтримали правку і проголосували за дату 1 жовтня.