Діти з багатодітних родин харчуватимуться у комунальних дитсадках безкоштовно — відповідне рішення ухвалила Київрада

Діти, Освіта 20:28, 6.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Депутатка Ксенія Семенова (Слуга народу) наполягала на тому, щоб ця норма набрала чинності з 1 вересня.

 

За словами Семенової, для багатомільярдного бюджету столиці оплата “зайвого” місяця харчування дошкільнят не є болючою, на відміну від багатодітних родин.

 

Однак депутати від більшості (УДАР та ЄС) не підтримали правку і проголосували за дату 1 жовтня.

Нагору