Детективи БЕБ завершили розслідування щодо керівництва «Київського міського пологового будинку»

Кримінал 12:41, 21.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Керівник організував схему: у документи вносили фіктивних 17 «працівників», яким 15 місяців нараховували зарплату. Гроші (4,5 млн грн) знімали через банкомати й ділили між учасниками.

 

Підозру отримали директор, заступник, кадровиця, бухгалтери та керівники підрозділів. Кадровиця втекла до Німеччини, але була екстрадована.

 

Частину коштів — 760 тис. грн — уже повернули. Обвинувальні акти передані до суду.

Нагору