Деснянський суд столиці засудив 22-річного наркозбувача до дев’яти років в’язниці 

Кримінал 16:52, 16.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ділок разом із товаришем продавав наркотики та психотропи через телеграм-канал, відправляючи їх «клієнтам» за допомогою служби таксі.

 

Під час обшуків правоохоронці вилучили у фігуранта більше 1,5 кг Альфа-PVP, близько 100 грамів амфетаміну, канабіс, електронні ваги, зіп-пакети для фасування та гроші, отримані від злочинної діяльності.

 

За цінами «чорного ринку» вилучений «товар» коштував близько мільйона гривень.

За скоєне суд призначив молодику покарання – 9 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Його 25-річного спільника суд засудив раніше – йому призначено 9 років та 6 місяців увʼязнення з конфіскацією майна.

Нагору