Демонтажі в Святошинському районі знову набирають обертів
Благоустрій 12:50, 20.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Після невеликої паузи, яка тривала з середини літа, роботи нарешті відновилися. І вже є перші тижневі результати.
На вулицях Мрії, Верховинній, Зодчих, Тулузи, Кікабідзе, Чорнобильській та ще кількох локаціях демонтовано хаотично розміщені кіоски.
