Демонтаж реклами у Києві: цього тижня роботи запланували на Глибочицькій
Благоустрій 15:10, 10.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Із 10 по 14 листопада у столиці проводитимуть демонтаж незаконних рекламних конструкцій і вивісок.
Про це пише Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама”.
Цього тижня роботи зосереджені лише на одній вулиці у Шевченківському районі, а саме — на Глибочицькій. Мета робіт — впорядкування міського простору, підвищення безпеки та збереження естетичного вигляду міста.