Де у столиці найбільше хворіють на коронавірус: названі райони

Здоров'я 09:04, 21.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

За минулий тиждень у столиці зареєстрували 122 нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Найбільше випадків COVID-19 виявили у Деснянському районі – 24, Дніпровському – 16 і у Святошинському – 15 випадків.

Серед захворілих – 74 жінки і 48 чоловіків, а також шість хлопчиків та дівчинка.

Госпіталізували протягом тижня 30 жителів столиці.

Нагору