Дарницький район частково без світла, — ДТЕК

Общество 19:47, 13.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Причиною є аварія.

13 квітня у ДТЕК повідомили, що частина споживачів у Дарницькому районі столиці залишилися без світла.

Зокрема без електропостачання будинки на вулицях Бориспільській та Ялтинській.

Причиною відсутності електроенергії є аварія на обладнанні.

«Енергетики вже працюють на місцях і роблять все можливе, щоб ліквідувати наслідки аварії», — кажуть у ДТЕК.

Днями у столиці на Mind WinTech Summit обговорять роль технологій у розвитку бізнесу. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».

Нагору