Дарницький район частково без світла, — ДТЕК
Общество 19:47, 13.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Причиною є аварія.
13 квітня у ДТЕК повідомили, що частина споживачів у Дарницькому районі столиці залишилися без світла.
Зокрема без електропостачання будинки на вулицях Бориспільській та Ялтинській.
Причиною відсутності електроенергії є аварія на обладнанні.
«Енергетики вже працюють на місцях і роблять все можливе, щоб ліквідувати наслідки аварії», — кажуть у ДТЕК.
Днями у столиці на Mind WinTech Summit обговорять роль технологій у розвитку бізнесу. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».