Чоловік на завдання рф на початку жовтня підпалив 2 військові позашляховики у Шевченківському районі

Кримінал 08:28, 28.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Як зʼясувалось, це був 34-річний уродженець Сімферополя. У 2014 році, після анексії Криму він залишився жити на ТОТ й отримав російський паспорт.

У 2021 році чоловік переїхав до Києва та на початку повномасштабного вторгнення вступив до лав тероборони.

Згодом, він самовільно залишив службу та на завдання фсб почав знищувати військові авто.

Зраднику загрожує до 10 років тюрми.


Нагору