Четверта весна неволі: у Києві пройде акція на підтримку військовополонених

Общество 10:11, 29.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Щонеділі сім’ї захисників та небайдужі виходять на вулиці столиці нагадати про своїх рідних.

30 березня у Києві на вулиці Велика Житомирська пройде акція-нагадування про військовополонених та зниклих безвісти українських воїнів.

Організаторами акцій є Асоціація родин захисників «Азовсталі».

Щонеділі у столиці та більшості міст України проходять маніфести, якими закликають не забувати про військовополонених та повернути додому кожного.

Зокрема у полоні знаходяться бійці, які потрапили до рук ворога ще на початку повномасштабного вторгнення і вже четвертий рік перебувають у надскладних умовах.

Росіяни порушують всі норми міжнародного права та Женевські конвенції, які регулюють питання умов утримання військовополонених.

Крім неналежних умов ворог застосовує тортури під час допитів, принижує морально.

На жаль, українськими та міжнародними правовими організаціями вже були зафіксовані смерті у ворожому полоні внаслідок тортур та несприятливих для життя умов.

Саме тому рідні щонеділі звертаються із закликом не забувати про військовополонених, цивільних заручників, зниклих безвісти бійців та повернути їх додому якомога швидше.

Місце проведення акції: вулиця Велика Житомирська (від вул. Стрілецької до вул. Володимирської).

Дата і час: 30 березня 12:00

Читайте також:

«Вірю, що буде трибунал над росією»: маріупольці у Києві вшанували пам’ять загиблих у Драмтеатрі.

Нагору