Черговий наркоторговець в Києві: молодик робив “закладки” з канабісом, – ФОТО

Кримінал 16:10, 12.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві затримали продавця марихуани. Про це повідомила поліція.

Кладмена викрили у Святошинському районі через його підозрілу поведінку.

Під час обшуку у нього вилучили 93 згортки з канабісом.

Потім 23-річний уродженець Житомирської області показав поліцейським місця, де вже встиг розкласти ще 75 згортків з зіллям.

Затриманому загрожує до восьми років ув'язненняЗатриманому загрожує до восьми років ув'язненняЗатриманому загрожує до восьми років ув'язненняЗатриманому загрожує до восьми років ув'язненняЗатриманому загрожує до восьми років ув'язнення

Його повідомили про підозру за ч. 1 ст. 307 КК (збут наркотиків). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Суд обрав молодику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше в Києві затримали продавця великих партій канабісу.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте на нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Нагору