Через війну Київський метрополітен працює тільки на третину потужності

Суспільство 13:42, 16.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Спільнота "Пасажири Києва" проаналізувала обсяги перевезень пасажирів у столичному метро за останні 10 років і дійшла висновків, що через війну столичний метрополітен працює лише на третину потужностей.
Зазначається, що погані часи для перевезень настали у 2020, коли почалась пандемія коронавірусу. Того року метро зупиняло свою роботу на декілька місяців та й користування ним викликало тривожність у пасажирів.
Традиційно в доковідні роки підземка перевозила близько 500 млн пасажирів щорічно.
Водночас, окупація росією українського Криму та частково Луганської і Донецької областей у 2014 році не вплинула значним чином на перевезення громадян в столичному метро.
Ситуація помітно почала покращуватися 2021 року, однак найгіршим за цей період став минулий рік, коли росія відкрито напала на Україну. Метро перевезло лише 162 млн пасажирів, що втричі менше за його реальні можливості.

Зазначимо також, що крайня (сподіваємось, не остання) станція метро Теремки відкрилася у Києві майже 10 років тому – у листопаді 2013-го. Віримо, що цей рік стане переможним для нашої країни, метро відновить повноцінну роботу і збільшуватиме кількість перевезених пасажирів, – додали в спільноті.

Раніше ми розповідлаи, що у Києві на станції метрополітену "Житомирська" чоловіку раптово стале зле. Він втратив свідомість та не міг дихати. На жаль, медики не змогли врятувати його житття. 
Читайте також: Київ отримав 10 міських автобусів та гуманітарну допомогу від Риги
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору