Через удар по Київщині містян знову закликають обмежити споживання електроенергії з 17.00 до 23.00

Суспільство 13:01, 15.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мешканців столиці та області прохають обмежити споживання електроенергії в пікові години.
Про це закликав заступник голови ОП Кирило Тимошенко.
Він додав, що після підступного обстрілу об’єкту енергетичної інфраструктури на Київщині є серйозні наслідки, але їх можна мінімізувати, економно використовуючи електроенергію.

Все, що необхідно – сьогодні максимально раціонально підійти до споживання електроенергії. Це дозволить пройти ці труднощі усім нам менш помітно.Але, якщо цієї поради не дотриматися, матимемо ускладнення і доведеться знову діставати свічки та отримувати всі супутні з відсутністю електрики наслідки, – зазначив він. 

Використання електроенергії варто обмежити з 17 до 23 години.
За можливості не потрібно вмикати найбільш енерговитратні прилади – електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини. Це зменшить навантаження на енергосистему та дозволить максимально швидко відновити інфраструктуру.
Раніше ми розповідали, що У Києві та області поки що не відключатимуть планово електроенергію. За словами голови правління "Укренерго" Володимира Кудрицького, фахівцям "Укренерго" та обленерго вдалося стабілізувати енергопостачання у всіх областях України.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору