Через пожежу у багатоповерхівці евакуювали 20 людей + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора о 20:33 надійшло повідомлення про пожежу на вул. Рибальській у Печерському районі.
Загоряння сталось у сміттєзбірнику девʼятиповерхівки. Під час гасіння пожежі, рятувальники евакуювали з будинку 20 мешканців.
Пожежу ліквідували за пів години. За попередніми даними, ніхто не постраждав.
