Через потепління у Києві гідрослужби працюють у посиленому режимі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Через підвищення температури важливо, щоб тала вода безперешкодно стікала з проїжджої частини та не спричиняла підтоплень. Працівники гідротехнічних служб працюють у посиленому режимі. Про це повідомляє пресслужба КМДА з посиланням на Київавтодор.
Нагадаємо, в разі виявлення підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатись до диспетчерської Київавтодору за телефоном: (044) 284-74-19.