“Через легковажність громадян”: у Києві стрімко зростає кількість інфікованих COVID-19, – КМДА

Суспільство 11:32, 21.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві щотижня зростає кількість заражень Covid-19. З 10 по 16 березня було зареєстровано 1652 випадків інфікування, що на 384 більше, ніж за попередній аналогічний період.
Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург 20 березня.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Скоріше долучайтесь та читайте.
Зокрема, захворіли 662 чоловіки, 990 жінок та 190 дітей, одному з них виповнилося лише 8 днів.
За її словами, для медиків такі цифри прогнозовані, бо мешканці столиці легковажно ставляться до свого здоров’я.

Здається, минулі спалахи цієї підступної хвороби мало кого і мало чому навчили. Майже немає людей у масках, ніхто не дотримується дистанції, не всі прикривають ніс і рот, коли кашляють і чхають… Я вже не говорю про те, що хворим взагалі варто залишатися вдома, лікуватися і чекати на повне одужання, – заявила Валентина Гінзбург.

Глава департаменту зазначила, що найефективнішим захистом від коронавірусу є вакцинація. Щеплення мінімізують ймовірність зараження, а у разі хвороби спостерігається легка симптоматика.

Тому рекомендація для тих, хто піклується про себе та близьких однозначна – зробити щеплення. Особливо це стосується людей похилого віку та тих, хто має хронічні захворювання, – сказала вона.

Також ми розповідали раніше, що у Києві за минулий тиждень (з 6 по 12 березня) виявили 1268 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. При цьому 143 хворих були госпіталізовані, а вісім, на жаль, померли.
Джерело: 44.ua

Нагору