Через атаку на Київ без газу залишились будинки в Святошинському, Києво-Святошинському, Соломʼянському та Голосіївському районах

Війна, ЖКГ 12:21, 4.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Аварійні бригади «Київгазу» працюють над наслідками російської атаки.

Нагору