Частина київських шкіл і дитсадків переведені на онлайн навчання
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Після нічної атаки частина київських шкіл і дитсадків тимчасово працює як Пункти незламності,— повідомили в КМДА
Навчання переведено в дистанційний режим: де є електроенергія — проводять онлайн-уроки, а без світла діти отримують спрощені завдання для самостійної роботи.
У деяких закладах діють чергові класи, втім батьків просять залишати дітей удома, якщо є така можливість.