Був п’яний і збив 14-річну дівчинку: в Києві оголосили вирок водієві

Кримінал 18:30, 10.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві оголосили вирок 33-річному чоловіку, який збив 14-річну дівчинку. Про це повідомила прокуратура.

Лишив дитину без допомоги

Інцидент трапився 18 листопада минулого року на вулиці Остафія Дашкевича. Водій Seat Toledo на регульованому пішохідному переході наїхав на дівчину, яка перетинала проїзну частину на зелений сигнал світлофора.

Вона отримала травми середньої тяжкості та була госпіталізована до “Охматдиту”.

Водій же втік, та згодом його все-таки затримали. Драгер зафіксував у нього 2,3 проміле алкоголю.

З моменту ДТП він перебував під вартою.

Днями суд визнав його винним за ч. 1 ст. 286-1, ч. 1 ст. 135 КК і засудив до чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати автомобілем на п’ять років.

“Це найсуворіше покарання, передбачене вказаними статтями”, – зазначили в прокуратурі.

У суді чоловік свою вину визнав, однак завдані збитки травмованій дівчинці не відшкодував.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про смертельну ДТП в Києві.

Більше актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України є на нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Нагору