Будівництво ЖК на території НАУ заборонили

 Поділитися

Поділитися в

Держінспекція архітектури та містобудування провела перевірку об’єкту на проспекті Любомира Гузара, 1 у Києві, замовником якого виступає Національний авіаційний університет.

Про це повідомили у понеділок, 1 листопада, у прес-службі ДІАМ .

Так, інспектори виявили, що проєктну документацію розробили з порушеннями законів у сфері містобудування та ДБН. Згідно з повідомленням ДІАМ , наміри забудови не відповідають положенням містобудівної документації, незрозуміло скільки квартир призначено для викладачів вишу, для яких, власне, передбачено будівництво житлового комплексу. Крім того, проєкт не передбачає зведення спорткомплексу, хоча у назві об’єкта він присутній. До того ж забудовник не виконав норму щодо паркування.

За результатами проведення перевірки працівники інспекції склали акт, а також винесли припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, доки забудовник не усуне порушення. Було також складено протоколи щодо роботи експертної та проєктної організацій.

Тут планують збудувати 14 житлових будинків, загальна площа житла складе понад 107 тисяч квадратних метрів.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, першим порушив питання на державному рівні щодо забудови території університету нардеп Роман Грищук. Відомо, що забудовнику видала дозвіл Держархбудінспекція за день до своєї ліквідації.

Глава ДІАМ Семен Кривоніс розпорядився провести позапланову перевірку об’єкту. Але інспектори довго не могли приступити через відсутність ректора вишу на робочому місці. згідно з постановою Кабінету міністрів, головні інспектори будівельного нагляду здійснюють перевірку у присутності замовника будівництва або уповноваженої ним особи.

За даними реєстру, генпідрядником будівництва на території студмістечка виступить ТОВ “Атмосфера інжиніринг системз”.

Нагору