Будівлі Києва звільнили від докучливих вивісок: що було і що стало
Архітектура 13:05, 9.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Фахівці «Київреклами» показали свої досягнення за минулий місяць – у вересні бригади демонтували з вулиць міста майже тисячу незаконних вивісок, ще більше власники бізнесу зняли самостійно після винесених попереджень.
Про це повідомляє Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації.
Як зазначили у компанії, одним з поширених порушень є повне перекриття вікон та прозорих частин вхідних дверей. Це є порушенням, бо реклама може займати не більше 30% їх площі.
