Будівлі Києва звільнили від докучливих вивісок: що було і що стало

Архітектура 13:05, 9.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці «Київреклами» показали свої досягнення за минулий місяць – у вересні бригади демонтували з вулиць міста майже тисячу незаконних вивісок, ще більше власники бізнесу зняли самостійно після винесених попереджень.

Про це повідомляє Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації.

Як зазначили у компанії, одним з поширених порушень є повне перекриття вікон та прозорих частин вхідних дверей. Це є порушенням, бо реклама може займати не більше 30% їх площі.

               

Нагору