Близько третини освітніх закладів Києва не готові до роботи

Суспільство 14:13, 17.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві вже перевірено на наявність укриттів всі комунальні заклади освіти. Так, близько третини з них не готові до нового навчального року.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА).
Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Скоріше долучайтесь! Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин.

Нас часто запитують про новий навчальний рік. Відповідаємо: Київ готується. На даний момент всі комунальні заклади освіти вже обстежено. А це 1063 приміщення, – йдеться у повідомленні.

У КМВА зауважили, що 740 приміщень освітніх закладів рекомендовані до відкриття, адже мають наявне укриття.
Навчальних закладів, у яких укриття відсутні або не рекомендовані для населення, – 323.
Загалом у Києві 68% наявних укриттів.
Зазначимо, що у столиці батьки школярів самі обиратимуть, як навчатиметься дитина: офлайн, онлайн чи за індивідуальною формою. Змінити форму навчання дитини можна і протягом навчального року.
Раніше ми також повідомляли про те, як мають діяти вчителі та учні столичних навчальних закладів, якщо сирена перериває освітній процес у школі.
Крім того, писали, що в Києві триває підготовка навчальних закладів до нового навчального року – для дітей створюють безпечні умови навчання. Так, у столиці до початку нового навчального року готові 75% шкіл, а загалом в Україні готові лише 25%.
Джерело: 44.ua

Нагору