Біля ВДНГ у Голосієві влаштували сквер + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 23 жовтня, КП УЗН Голосіївського району створило сквер на території навпроти ВДНГ після демонтажу мафів.
Створення таких просторів на місцях демонтажу незаконних об’єктів торгівлі унеможливлює нові розміщення таких конструкцій.
Тимур Ткаченко, керівник Департаменту міського благоустрою впевнений, що це класна практика, яка стане системою.
Голосіїські зеленбудівці повідомляють, що територію біля ВДНГ було озеленено деревами платану та ялини, прибрали територію від залишків сміття. Територія біля ст. м.ВДНГ «вдихнула на повні груди», після демонтажу кіосків, і тепер, серед неї красуватимуться дерева та кущі.
Наприкінці тижня за три дні на проспекті Академіка Глушкова демонтували понад 40 незаконних тимчасових споруд.