Біля Центрального вокзалу у Києві знесли кіоски

Общество 18:51, 10.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» продовжують виконувати заплановані роботи у різних районах столиці попри погодні умови.

Однією з пріоритетних локацій для демонтажних бригад залишається вулиця Вокзальна — важлива зона поблизу Центрального залізничного вокзалу.

Як повідомляють у КП «Київблагоустрій», з кінця осені тут ведуться роботи з демонтажу тимчасових металевих споруд, що використовувались як торговельні павільйони. Частина об’єктів перебувала у незадовільному технічному стані, а навколишня територія — у занедбаному вигляді.

«Станом на сьогодні вже демонтовано 49 таких споруд. Роботи проводяться з урахуванням наявних ресурсів та рівня завантаженості бригад. Після проведення демонтажу балансоутримувач виконує прибирання залишкових матеріалів. Поступово покращується загальний вигляд локації, територія стає візуально відкритішою та набуває впорядкованого вигляду», — повідомили у Київблагоустрої.

Ці заходи спрямовані на забезпечення належного санітарного стану ділянки та створення передумов для подальшого оновлення простору поблизу Центрального вокзалу.

Київблагоустрій у фото показав в якому стані були демонтовані контейнери.

Читайте також: «Рятувальники провели рейд у ЖК Дарницького району і застрягли у першому ж проїзді».

Нагору