Біля станції метро “Либідська” демонтують кіоски
Архітектура 15:07, 22.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці приберуть більше десятка яток, натиканих біля станції метрополітену “Либідська”.
Про це повідомляє Департамент територіального контролю міста Києва.
Як зазначається, таке рішення прийняла комісія з питань розміщення тимчасових споруд на виконання протоколу Ради оборони міста Києва від 06.05.2022 №8, щоб не було перешкод на шляхах евакуації та прямування пасажирів до/з даної станції метро.
Загалом мають демонтувати 13 тимчасових споруд – їх перемістять на інші локації.