Біля станції метро “Либідська” демонтують кіоски

Архітектура 15:07, 22.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У столиці приберуть більше десятка яток, натиканих біля станції метрополітену “Либідська”.

Про це повідомляє Департамент територіального контролю міста Києва.

Як зазначається, таке рішення прийняла комісія з питань розміщення тимчасових споруд на виконання протоколу Ради оборони міста Києва від 06.05.2022 №8, щоб не було перешкод на шляхах евакуації та прямування пасажирів до/з даної станції метро.

Загалом мають демонтувати 13 тимчасових споруд – їх перемістять на інші локації.

Нагору