Біля Бессарабського ринку збираються ліквідувати пішохідну зону

Суспільство 13:31, 1.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві можуть ліквідувати пішохідну зону біля Бессарабського ринку. Так вважає ініціатива «Пасажири Києва».
За словами активістів, це ініціатива директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора, який нібито вже дав комунальному підприємству усне розпорядження щодо розроблення нової схеми організації дорожнього руху. Активісти переконані, що пішохідну зону знову відкриють для руху автомобілів та організуюють вздовж тротуарів паркомісця.

Кандибор дав усне розпорядження одному з підпорядкованих комунальних підприємств з вимогою розробити нову схему організації дорожнього руху (ОДР). І ця схема вже розроблена – залишився лише підпис Кандибора, а потім – реалізація. Тобто вже не за горами, – йдеться в повідомленні.

Пішохідна зона була створена тут восени 2021 року. Проїзд ринком й «Ареною» звільнили від автомобілів і встановили там обмежувальні стовпчики. Цьому передували рекомендації Світового банку, а також роки воркшопів та експериментів з просування такого європейського рішення. 
Бессарабська площа щороку посідає перше місце із забруднення повітря в Києві. Основною причиною є високий автомобільний трафік. Очевидно, що створення пішохідного простору сприяло покращенню якості повітря, адже усувало основне джерело викидів.
Активісти запевняють, що стосовно цього питання будуть звертатися у всі відповідні органи та до депутатів Київради.
Раніше ми розповідали, що громада Києва відстояла у суді заказник "Троєщинські луки"
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору