Безкоштовно та анонімно пройти тестування на ВІЛ і гепатити В і С можна у Києві
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначають сьогодні, 1 грудня.
Проводить її Київський міський центр профілактики та боротьби зі СНІДом
Пройти тестування можна з 10:00 до 15:00 на просп. Берестейському, 34 (Морфологічний корпус Національного медичного університету імені Богомольця).
Принагідно там можна дізнатися: про профілактику інфекцій, їх раннє виявлення, сучасні можливості лікування.