Без гарячої води лишилось пів тисячі будинків внаслідок обстрілу

Війна, ЖКГ 10:40, 7.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Через пошкодження тепломагістралі діаметром 1 метр без послуги гарячого водопостачання лишились близько 500 будівель. Повідомили в КМДА.

Серед відключених – як житлові будинки, так і соціальні заклади – школи, медичні установи, а також відомчі обʼєкти.

Пошкоджено віконні конструкції на одному з енергообʼєктів.

Працівники Київтеплоенерго наразі роблять усе необхідне для ліквідації пошкодження.

Нагору