Без документів та речей: киянку посеред траси забув автобус

Суспільство 20:48, 6.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Кажуть, у новорічний час трапляються дива. Так, на Київщині трапилася саме така історія. Її розповіли правоохоронці. Вона про небайдужість, допомогу і святкове диво.
Тож, напередодні новорічних свят Ірина поверталася додому у рідний Київ і на пункті пропуску «Шегині», що на Львівщині, потрапила у скрутну ситуацію.
Після проходження контролю водій автобуса на деякий час зупинився на автозаправці. Пасажирка вийшла в магазин, а коли повернулася – автобус вже поїхав. Жінка залишилася буквально на дорозі без документів, коштів та своїх речей. Та ось вона побачила поліцейського й одразу звернулася до нього по допомогу.
Поліцейський офіцер громади Володимир Козак посадив жінку у службове авто та поїхав за автобусом. Завдяки оперативній реакції та своєчасності вони наздогнали автобус і жінка продовжила свій шлях додому.
Та на цьому історія не закінчується. Ірина вирішила віддячити поліцейському за повернення додому та врятовані свята. Жінка розшукала Володимира через соцмережі. Вона надіслала листа із сердечними побажаннями та пакунок солодощів, куди ж без них у свято.

З Різдвом всіх, хто святкує! Вірте в дива, адже вони поряд!
Джерело: 44.ua

Нагору