Авто вже на передовій: «Вечірній Київ» дякує всім, хто підтримав збір

Общество 14:40, 24.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Завдяки цьому авто захисники зможуть діяти швидше, пересуватися безпечніше та ще ефективніше виконувати бойові місії.

Нещодавно «Вечірній Київ» звертався до читачів з проханням підтримати важливий збір коштів на автомобіль для 153-ї окремої механізованої бригади. Їхній підрозділ БПЛА виконує критично важливі місії на передовій, і для оперативного пересування та безпечної евакуації військовим терміново був потрібен транспорт.

Завдяки вашим внескам, згуртованості та потужній підтримці киян збір успішно закрили. Авто придбали й воно вже допомагає нашим воїнам виконувати бойові завдання.

Захисники 153-ї бригади передають слова вдячності всім, хто долучився:

«Бажаю здоров’я. Ми, взвод БпАК 153-ї бригади, від щирого серця дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів на придбаний автомобіль. Завдяки вашій підтримці нам вдалося досягти поставленої мети. Ваш внесок — це більше, ніж матеріальна допомога. Це про довіру та спільну справу. Дякуємо вам за вашу доброту та віру в нас. Слава Україні! Героям слава!»

Звернення воїнів 153-ї бригади

Теперішня війна — це не лише потужна зброя, а й швидкість, маневровість та оперативність. Для операторів БПЛА автомобіль — це не просто засіб пересування, а ключовий інструмент, який забезпечує мобільність, можливість швидкої евакуації та безпечну роботу з дронами.

Без надійного транспорту виконання бойових завдань стає значно складнішим, а ризики для військових — вищими.

Редакція «Вечірнього Києва» щиро дякує всім, хто долучився до збору. Разом ми зробили ще один вагомий крок до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Нагору