Аварія на Київщині: водій виїхав на зустрічну смугу

Суспільство 20:35, 21.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Під Києвом вчора, 20 березня, сталася аварія. Про це повідомила поліція.

Звернення про ДТП на автодорозі Київ-Чернігів надійшло ввечері.

“Як попередньо встановили правоохоронці, 47-річний водій Opel, рухаючись з села Требухів, виїхав на зустрічну смугу та допустив лобове зіткнення з авто Peugeot, який рухався в зустрічному напрямку”, – йдеться у повідомленні.

Кермувальника Opel та 54-річного водя Peugeot ушпиталили з травмами.

Відкрито досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 КК.

Поліцейські вкотре звернулися до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними і дотримуватись правил.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що під Києвом зіткнулись автівка і маршрутка.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Нагору