Архітектурно-містобудівна рада підтримала концепцію будівництва укриттів в Києві: що це означає

Суспільство 15:31, 16.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури КМДА підтримала концепцію щодо будівництва об’єктів укриттів попри те, що забудова Києва вже сформована.
Це дозволить зробити Київ безпечнішим в умовах постійної загрози ракетних обстрілів.
Про це повідомили на сайті Київської міської адміністрації.
У засіданні ради взяли участь Київський міський голова Віталій Кличко та головний архітектор міста Києва Олександр Свистунов.
Як зазначили у Департаменті, концепція включає в себе розміщення об’єктів подвійного використання з функцією укриття. Це має бути в доступності до об’єкту в умовах існуючої сформованої забудови. За основу взяли території стадіонів шкіл для розміщення під їх площиною паркінгів з функцією укриття.

Концепцію розглянули фахові експерти-архітектори члени архітектурно-містобудівної ради, а також представники Департаменту муніципальної безпеки, Головного управління ДСНС України у Києві та Департаменту освіти і науки.
Результат: документ підтримали та надали пропозиції щодо ініціювання змін до законодавства та державних будівельних норм.
Раніше ми розповідали, що Кличко відповів на петицію з вимогою відремонтувати бомбосховища у Києві. 
Також вас може зацікавити: У Києві в одному з районів мешканці не можуть потрапити в укриття: де ключі, ніхто не знає, – ФОТО
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору