Анонс. Відкриття фестивалю україно-німецького кіно

Общество 14:28, 8.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

11 квітня о 15:45 у пресцентрі «Київінформ» (вул. Володимирська, 51А) відбудеться пресконференція з нагоди відкриття фестивалю україно-німецького кіно. Організатор медіазаходу: «Відерштраль» — Німецький Дім-Київ.

Першою стрічкою фестивалю є фільм «Магда», створений за мотивами документальної повісті Сергія Сай-Боднара та Петера Хоманна «Любов і муки Магди Хоманн». Виробництво історично-дослідницького фільму здійснювалося за підтримки Держкіно України.

Під час заходу учасники також нададуть інформацію щодо всіх стрічок, які представлені в різних жанрах і які в рамках фестивалю будуть запропоновані до перегляду глядачам, зокрема представникам німецької громади в Україні.

Допрем’єрний показ стрічки «Магда», який буде організований для представників медіа, відбудеться одразу по закінченню пресконференції.

Учасники пресконференції:

  • Людмила Коваленко, директор товариства Німецький Дім-Київ;
  • Сергій Сай-Боднар, правнук головної героїні фільму «Магда», співавтор документальної повісті, журналіст;
  • Дарина Савватєєва, представниця Німецького Дому-Київ.

До участі у заході запрошені представники посольства Федеративної республіки Німеччини в Україні.

Місце проведення: вул. Володимирська, 51-А, «Київінформ», 1-й поверх.

Акредитація медіа на заходи за тел. пресцентру Київінформ: +38 (098) 648 08 05.

Онлайн-трансляція пресконференції відбудеться на каналі Київінформ в Youtube:

https://youtube.com/live/D07Wogdq6kM?feature=share

Нагору