Алкоголь у дверцятах авто, а водій з ознаками сп’яніння: патрульні відреагували на правопорушення

Поліція 12:03, 2.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні, під час патрулювання на проспекті Валерія Лобановського, інспектори зупинили автомобіль Opel. Спілкуючись з керманичем, поліцейські помітили в його автівці відкриту пляшку алкогольного напою, а сам чоловік мав ознаки сп’яніння.

 

Тож патрульні запропонували громадянинові пройти огляд на стан сп’яніння, на що він погодився. Прилад Драгер показав результат, що майже у 8 разів перевищує встановлену норму — 1,59 проміле.

 

Відтак інспектори відсторонили водія від керування та склали на нього протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

 

Вкотре наголошуємо, алкоголь і кермо — несумісні! Будьте відповідальними та не наражайте інших на небезпеку.

Нагору