Акція на бульварі Шевченка за облаштування наземного переходу завершена

Акція, Дороги 16:03, 29.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Незважаючи на намагання поліції заблокувати учасників на тротуарі, протестувальникам двічи вдалося досягти поставленої мети і максимально привернути увагу до існуючої проблеми.

 

Це вже третій протест киян з перекриття бульвару Шевченка, який має на меті звернути увагу глави МВС Клименка до проблеми безбар’єрності і на потребу в наземному переході біля метро “Університет”.

 

Раніше ініціаторка петиції до президента щодо облаштування переходу на цій локації Іванна Малій, продемонструвала, що людині на кріслі колісному неможливо перейти дорогу без сторонньої допомоги.

 

 

Нагору