У Києві затримали чоловіка, який погрожував битою в парку
Поділитися в
Копіювати посилання
Працівники Муніципальної охорони у Києві затримали чоловіка, який погрожував перехожим металевою битою в одному зі столичних парків. Агресивного порушника передали поліції.
Як повідомили у Муніципальній охороні, чоловік поводився неадекватно: розмахував битою, чіплявся до відвідувачів та провокував конфлікти, наражаючи людей на небезпеку.
На місце інциденту оперативно прибув наряд охоронців. Після їхнього зауваження чоловік частково заспокоївся, однак категорично відмовився залишати територію парку.
У зв’язку з цим муніципали викликали правоохоронців. Зрештою, порушника передали працівникам поліції. Його “прогулянка” парком завершилася у відділку.
За агресивну поведінку чоловіку може загрожувати кримінальна відповідальність за хуліганство.

